تصاویر مینیمال و آرامش بخش از سانفرانسیسکو و لس آنجلس

اگر تا به امروز ایران جی اف ایکس را دنبال کرده باشید قطعاً می‌دانید که در بخش دنیای طراحی مقالات و زیر بخش های جذابی مانند معرفی وب سایت و تبلیغات خلاقانه  وجود دارد که به مباحث مختلف در دنیای طراحی می‌پردازیم ، امروز قصد داریم بخش جدیدی به نام معرفی هنرمند را به شما معرفی کنیم . در این بخش ما تلاش می‌کنیم شما را با هنرمندان مختلف از جای‌جای این جهان پهناور آشنا کنیم و هنرمندان مختلف در رشته های هنری متفاوت از جمله ، عکاسی ، طراحی ، نقاشی ، گرافیک و … را به همراه آثارشان به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم و نقد و بررسی آثار این هنرمندان را به شما بسپاریم . در اولین مقاله بخش معرفی هنرمند، ما به معرفی یک عکاس فرانسوی که به صورت تخصصی عکاسی مینیمال را حرفه خود قرار داده است می‌پردازیم ، پس با ما همراه باشید .

قبل از شروع اگر علاقه مند هستید که بدانید مفهوم مینیمال چیست ، پیشنهاد میکنیم مقاله مینیمالیسم ویکی پدیا فارسی را مطالعه نمایید .

Ludwig Favre عکاس جوان و خوش‌ذوق فرانسوی است که متخصص در عکاسی از چشم‌اندازها است و به صورت تخصصی به عکاسی از شهرهای آمریکایی  می‌پردازد. تصاویر او برای کمپین های تبلیغاتی، سرمقاله های مجله ها ، کتاب ها، گالری ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

در این مجموعه که هنرمند نام آن را “کالیفرنیا” گذاشته ، تصاویر مینیمال زیبایی از سانفرانسیسکو ، لس آنجلس و سانتا کروز را با تم خنثی ثبت و جمع آوری کرده است . گرادینت های سبز و آبی آسمان و اقیانوس بسیار آرام بخش و تسکین دهنده هستند و حس فوق العاده ای را در مخاطب خود القا می‌کنند .

با ما همراه باشید و به تماشای این مجموعه زیبا بنشینید.

تصاویر مینیمال مجموعه کالیفرنیا :

مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال
مینیمال

Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type