آموزش تغییر آسمان با استفاده از فتوشاپ

در آموزش تغیر آسمان ، ما به شما چگونگی آن با استفاده از فتوشاپ را آموزش می دهیم . شما می توانیم یک عکس با آسمان ساده و معمولی را به یک عکس دیدنی و جالب تبدیل کنید .

فرآیند انجام کار :

ابتدا مانند هر آموزشی عکس های خود را وارد فتوشاپ کنید .

تغییر آسمان

گام اول : انتخاب عکس و کپی از لایه بک گراند

قبل از انجام هر کاری، باید عکس خود را انتخاب کنید شما می خواهید عکس اصلی خود را جوری تغییر دهید که نتیجه نهایی به نظر رسد . هر چند بدیهی است که آسمانی که می خواهیم اضافه کنیم باید جالب تر و بهتراز عکس قبلی باشد . حال از بک گراند یا همان عکس اصلی خود کپی بگیرید . برای این کار به layer > new > layer via copy بروید .

گام دوم : انتخاب آسمان

در حال حاضر، باید آسمان را در عکس اصلی انتخاب کنید . بسته به این که تجربه شما با فتوشاپ چگونه می باشد ، شما در حال حاضر ممکن است راه مورد علاقه از انجام این مرحله را بدانید . بعضی از گزینه ها شامل استفاده از ابزار Magnetic Lasso tool , using color channels و یا، برای کار دقیق تر از ابزار قلم استفاده می کنید . اغلب عکس تعیین می کند که کدام روش مناسب هست . با این حال ما قصد داریم با ابزار سحر و جادو که از ابزار چهارم در ابزار پالت هست استفاده کنیم . بعد از آن شما فقط یک منطقه از آسمان را کلیک کنید و ابزار سحر و جادو( Magic Wand ) را در مناطقی که یک رنگ مشابه است انتخاب کنید . بنابراین شما می توانید از مناطق دیگر با پایین نگه داشتن کلید Shift مناطق دیگر را نیز انتخاب کنید .

تغییر آسمان

گام سوم : حذف آسمان

بعد از انتخاب دکمه delete را در کیبورد فشار دهید تا آسمان حذف شود .

تغییر آسمان

گام چهارم : قرار گیری تصویر آسمان جدید پشت عکس

برای این کار ما باید لایه آسمان را پشت لایه بک گراند قرار دهیم و با استفاده از تنظیمات نور خود نرم افزار می توانیم لایه آسمان را به لایه عکسمان تنظیم کنیم . به این صورت :

تغییر آسمان

تصویر نهایی :

Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type